REGISTRUJTE SA!

Získajte prístup ku gramatike, videám, e-bookom a materiálom na stiahnutie, ktoré sú ZDARMA a sú viditeľné iba pre registrovaných užívateľov.

Registrácia je bezplatná a zaberie minimum času. Registrovať sa môžete TU.

POZOR AKCIA!

Zaregistrujte sa u nás a získajte zľavu 10 eur na individuálne kurzy online angličtiny a nemčiny. Aktuálne kurzy angličtiny online nájdete TU a nemčiny online TU.

Registrovať sa môžete kliknutím SEM:

NEPREHLIADNITE!!!

Na našej stránke najnovšie nájdete aj slangové výrazy z britskej, americkej a austrálskej angličtiny a LISTENING. POZOR! Tieto položky sa vám zobrazia po zaregistrovaní! Ak nie ste zaregistrovaní môžete tak urobiť TU.

Študujte nemecký jazyk z pohodlia svojho domova. Jednoducho zapnete svoj počítač, pripojíte sa na svoj Skype účet a výučba môže začať.

Kurzy online nemčiny poskytujeme na základe individuálnej výučby tzv. ONE to ONE kurzy.

  • Ste začiatočník? Neváhajte a začnite študovať nemčinu online.
  • Patríte medzi pokročilých študentov, ale potrebujete si zopakovať zabudnuté základy ( gramatika, slovná zásoba ), ale hlavne komunikovať a naučiť sa plynule vyjadrovať?
  • Čaká vás maturita z nemčiny?
  • Pracovný pohovor v nemčine?
  • Chystáte sa vycestovať za prácou do nemecky hovoriacich krajín?

Chcete sa zamerať na to čo potrebujete? Začnite študovať individuálne a dosiahnite výsledky vášho štúdia oveľa rýchlejšie a za kratší čas.

Navyše online štúdiom ušetríte čas aj peniaze, ktoré by ste vynaložili na cestovanie do školy a späť domov.

Naplánujte si s lektorom výučbu podľa vášho času a možností, usaďte sa v pohodlí svojho domova a začnite študovať. Tak ako to vyhovuje Vám.

Štúdium online je čoraz populárnejšie. Chcete sa presvedčiť sami? Skúste ukážkovú hodinu ZDARMA. Neváhajte a prihláste sa TU.

Výučba cez internet

Pokrytie vysokorýchlostným internetom po celom Slovensku už dnes nie je žiadna novinka. Vďaka tomu je online výučba cez Skype plne porovnateľná s klasickou výučbou v reálnej triede. Overte si to na ukážkovej hodine zdarma TU.

Kvalitné služby

Naše služby sú najlepším riešením pre tých z vás, ktorí chcú kvalitnú jazykovú starostlivosť a tiež pre tých, ktorí nechcú míňať svoj čas a finančné prostriedky vynaložené na cestovanie do školy a naspäť domov.

Individuálna výučba

Zameriavame sa na individuálnu výučbu, pretože sme presvedčení, že touto formou sa zdokonalíte a dosiahnete požadované výsledky oveľa skôr a za kratší čas. Pozornosť lektora je venovaná IBA vám a tým pádom na nikoho nečakáte ani za nikým nezaostávate.

Nemajte obavy!

Kým sa naši študenti rozhodli využiť naše služby, potýkali sa s počiatočnými obavami a strachom. Nebojte sa, zbavte sa predsudkov, za skúšku nič nedáte. Pokiaľ vás náš štýl výučby nezaujme, nikto vám to nebude vyčítať.